Kadra i sprzęt

Kadra dydaktyczna Naszego Ośrodka składa się z trzech profesjonalnych instruktorów:

  • Dariusz Dudek jest instruktorem wykładowcą oraz naucza techniki jazdy. Posiada ogromne doświadczenie i wie jak trafić do każdego kursanta. Indywidualnie podchodzi do każdej jazdy, a jego bystre oko wyłapie wszelki błąd – nic dziwnego! Zanim został instruktorem był zawodowym kierowcą. Jako instruktor pracuje aż od 2007 roku.
  • Aneta Dudek jest świetnym wykładowcą z dużym doświadczeniem. Bardzo wymagająca, z nowoczesnym podejściem do zajęć gwarantuje, że nie będziesz się nudził w trakcie jej wykładów. Posiada również uprawnienia do prowadzenia zajęć praktycznych. Jest instruktorem od 2012 roku.
  • Krzysztof Dudek to idealny instruktor jeśli stresują Cię pierwsze godziny jazdy. Pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować w trakcie nauki, co zwiększy Twoją pewność siebie! Chętnie prowadzi również zajęcia teoretyczne. Uprawnienia instruktorskie uzyskał w 2012 roku.

Właścicielem Ośrodka jest Danuta Dudek, która od wielu lat zajmuje się prowadzeniem działalności oraz przyjmuje zapisy na kurs, jak również organizuje terminy wykładów.

Nowy egzamin teoretyczny Cię przytłacza? Z nami nie musisz się bać!
Zapewniamy indywidualne przygotowanie do egzaminu.

Zajęcie teoretyczne odbywają się w sali wykładowej w Szkole Podstawowej w Gołczy.W trakcie zajęć wykorzystywane są różnorodne materiały, które mają ułatwić naszym kursantom przyswajanie wiedzy: plansze ze znakami, skrzyżowaniami oraz multimedialny wykładowca – który świetnie wizualizuje wiedzę z podręcznika. Ponieważ chcemy, żeby Wasza uwaga była w pełni skupiona na nauce – dbamy o Wasze samopoczucie i w trakcie wykładów zapewniamy poczęstunek.

Nie chcesz mieć prawka tylko na jeden samochód? Nasze zajęcia praktyczne zagwarantują zdobycie różnorodnego doświadczenia przez to, że są prowadzone z wykorzystaniem samochodów Hyundai i20, Kia Rio, Toyota Yaris oraz Fiat Grande Punto.

Z nami masz pewność, że w trakcie jazdy nic Cię nie zaskoczy! Posiadamy samochód dokładnie taki jak na egzaminie państwowym: Hyundai i20 1.2 Benzyna, skrzynia 5-cio biegowa!